Alternative flash content

Requirements

Sage jest jednym z największych dostawców rozwiązań ERP na świecie.

Grupa Sage (Sage Group plc) jest także światowym liderem wśród dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie, głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Firma została założona w 1981 roku i jest notowana na Londyńskiej Giełdzie (LSE) od 1989 roku. Posiada 6,3 mln klientów oraz ponad 13 400 pracowników na całym świecie.

Działa w ponad 24 krajach na terenie Europy, Ameryki Północnej, południowej Afryki, Australii oraz w Indiach i w Chinach.

Wg źródła Gartner Market Share, Sage jest trzecim największym dostawcą oprogramowania ERP na świecie, a w segmencie małych przedsiębiorstw uznawany jest za lidera rynkowego.

 

W Polsce Sage jest wiodącym producentem oprogramowania do zarządzania firmami. Od kilkunastu lat dostarcza polskim menadżerom i przedsiębiorcom rozwiązania ułatwiające zarówno prowadzenie działalności gospodarczej, jak i kierowanie większymi spółkami.

Rozwiązania skierowane są do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw bez względu na branże w jakich działają oraz ich formę prawną.

 

Strona www.sage.com.pl.

Newsletter


Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych rozwiązaniach podaj swój e-mail

Kontakt

ul. Paderewskiego 141d
86-300 Grudziądz

tel. +48 56 4610295
fax +48 56 4610296

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

godziny pracy biura: 8:00 - 16:00