comarch logo

Comarch SA jest stabilną, wiodącą, polską firmą informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych, zatrudniającą ponad 3500 specjalistów z dziedziny informatyki i zarządzania, w tym ponad 1000 zajmujących się bezpośrednio oprogramowaniem dla przedsiębiorstw. Od lat według różnych rankingów (IDC, DIS) utrzymuje się na pozycji lidera rynku oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwami w Polsce, z ciągle rosnącym udziałem w rynku. Oprogramowanie Comarch podbija również rynki międzynarodowe. Systemy do zarządzania z powodzeniem działają na kilku kontynentach. Silna pozycja Comarch w branży to gwarancja, że wybór tego oprogramowania jest dobrą, skutkującą przez wiele lat inwestycją, która przyczynia się do zwiększania przychodów oraz rozwoju przedsiębiorstw.

Od ponad 18 lat tworzone jest oprogramowanie, z którego korzysta już ponad 70 000 firm w Polsce i za granicą. Jest ono nowoczesne, wydajne i na bieżąco dostosowywane do obowiązujących przepisów. Na kompleksową ofertę składają się rozwiązania dla mikro, małych, średnich oraz dużych firm usługowych, handlowych i produkcyjnych. Spośród kilku linii produktów każde przedsiębiorstwo wybierze idealne dla siebie rozwiązanie.

W trosce o zadowolenie klientów produkty do zarządzania Comarch są nieustannie rozwijane i wzbogacane o gotowe do zastosowania modele biznesowe. Do najważniejszych zalet systemów Comarch należy zaliczyć biznesowe wykorzystanie Internetu oraz komunikację z urządzeniami mobilnymi. Już od 9 lat rozwijana jest oferta iComarch24, która daje możliwość bezinwestycyjnego wynajęcia oprogramowania zainstalowanego na serwerach Comarch. Dzięki temu klient otrzymuje bezpieczny dostęp do systemu do zarządzania bezpośrednio z przeglądarki internetowej, z dowolnego miejsca i o dowolnej porze, płacąc miesięczne raty za jego użytkowanie.

Każdy z systemów do zarządzania Comarch to rozwiązanie kompletne, pozwalające kompleksowo usprawniać działanie całej firmy. Pełna integracja pozwala na zarządzanie całą firmą, a nie osobnymi działami. Dane wprowadzane są tylko raz i mogą być wykorzystywane w operacjach z różnych obszarów funkcjonalnych.

Na podstawową ofertę systemów do zarządzania Comarch składają się trzy nowoczesne rozwiązania: Comarch OPT!MA, Comarch ALTUM, Comarch CDN XL. Różnią się one stopniem skomplikowania obsługiwanych procesów biznesowych, natomiast cechami wspólnymi są nowoczesna technologia oraz integralność.

Newsletter


Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych rozwiązaniach podaj swój e-mail

Kontakt

ul. Paderewskiego 141d
86-300 Grudziądz

tel. +48 56 4610295
fax +48 56 4610296

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

godziny pracy biura: 8:00 - 16:00