Archiwizacja otwartych plików

Oprogramowanie Opero jest zdolne do backup`u otwartych bądź zablokowanych plików należących do aplikacji działających na takich platformach jak Windows XP, Windows 2003 Serwer, Windows Vista i Windows 7.

Funkcja ta pozwala na jednoczesne działanie oprogramowania Opero na plikach na których wykonywana jest włanie określona operacja. Oznacza to, że program Opero bezpiecznie zarchiwizuje wybrane wcześniej dane na naszym serwerze nawet, jeśli któreś z nich podlegają właśnie modyfikacji.

Backup bazy danych

Opero archiwizuje dane gromadzone w bazach danych MS SQL oraz Firebird. Dzięki temu informacje przechowywane między innymi w popularnych programach księgowych są zabezpieczone na wypadek ich utraty.

Backup kilku komputerów

Zarządzanie hostami / stanowiskami gwarantuje pełne bezpieczeństwo Twoich danych bez względu, na którym komputerze pracujesz. Opero pozwala na archiwizację i odzyskiwanie danych z kilku komputerów w ramach jednego konta użytkownika.

Backup przyrostowy i kompresja

Poprzez zastosowanie backupu przyrostowego i kompresji nasz system zapewnia minimalne obciążenie łącza internetowego oraz optymalne wykorzystanie Twojej przestrzeni dyskowej.

Kompresja plików polega na zmniejszeniu ich pojemności rzeczywistej w czasie transferowania ich na serwer. Pozwala to na odciążenie łącza w czasie wykonywania operacji Opero.

Backup przyrostowy - w czasie zmiany / modyfikacji pierwotnej wersji pliku, na serwer wysyłane są jedynie zmienione jego fragmenty. Dzięki temu proces backupu danych przebiega znacznie szybciej a wykorzystanie przestrzeni dyskowej jest optymalne.

Harmonogram

Archiwizacja w piątek czy poniedziałek? Bez różnicy. W Opero swobodnie zaplanujesz dokładny termin backupu a także jago powtarzalność.

Predefiniowane projekty

Zbiorczy backup wszystkich dokumentów biurowych, prezentacji multimedialnych, czy plików muzycznych nie stanowi dla naszego oprogramowania żadnego problemu. Nasza aplikacja posiada funkcję szybkiego rozpoczęcia backupu bez zbędnego oznaczania pojedynczych plików. Jest to możliwe poprzez zdefiniowanie rodzaju backupowanych danych np.: poprzez rozszerzenie, określone katalogi itp.

Szybka archiwizacja

Archiwizacja polega na szybkim, niezaplanowanym backupie plików do schowka Opero. Możesz wybrać folder lub plik z dowolnego miejsca na dysku i jednym kliknięciem zarchiwizować te dane. Funkcja ta nie koliduje z backupem danych wcześniej zdefiniowanych np. w projektach.

Tworzenie kont użytkowników

Chcesz archiwizować dane kilku użytkowników? Nic prostszego. Opero daje możliwość tworzenia oraz zarządzania użytkownikami.

Dodawanie użytkowników pozwala na optymalne wykorzystanie Twojego konta Opero. Dzięki temu wszyscy Twoi współpracownicy mogą archiwizować dane w ramach jednej, wybranej przez Ciebie licencji.

Tworzenie projektów

Opcja ta umożliwia przypisywanie określonych plików lub folderów do danego projektu. W stosunku do poszczególnych projektów można następnie ustawiać np.: czas automatycznego wykonania backupu, czy też filtrować i wyświetlać pliki, które wchodzą w jego skład.

Newsletter


Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje o naszych rozwiązaniach podaj swój e-mail

Kontakt

ul. Paderewskiego 141d
86-300 Grudziądz

tel. +48 56 4610295
fax +48 56 4610296

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

godziny pracy biura: 8:00 - 16:00